Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Salon fryzjerski łódź

Monthly Archives: Marzec 2014

 

Tipsy są to sztuczne paznokcie które za pomocą kleju są mocowane do naturalnej płytki paznokcia. Po przyklejeniu tak zwanego tipsa następną czynnością jaką wykonujemy jest opiłowanie go oraz wygładzenie różnicy między naturalną pytką paznokcia a naklejonym tipsem. Po tak wykonanych czynnościach następną czynnością która nas czeka jest nałożenie trzech warstw żelu który utwardza się światłem. Klientkę która nosi ten typ paznokcia powinno się poinformować o korzystaniu ze specjalnego płynu do tipsów oraz o tym że ten rodzaj paznokcia trzyma się około trzech tygodni.

Rozmiar tipsów musi być odpowiednio dobrany do naturalnej płytki naszego paznokcia. Tipsy usuwa się za pomocą acetonu ponieważ aceton rozpuszcza żel do paznokci sztucznych. Tipsy można wykonać w takich miejscach jak salon kosmetyczny Łódź. Pomimo wykonania tego rodzaju paznokcia który jest materiałem twardym to i tak powinnyśmy je pielęgnować. Podczas wykonywania podstawowych czynności domowy kobiety powinny zakładać gumowe rękawiczki aby paznokcie na dłużej pozostawały piękne. Tak więc usługi takie jak założenie tipsów wykonuje salon kosmetyczny Łódź. Poprzez moczenie rąk w wodzie nie odpadną nam nasze tipsy ale woda może je osłabić. Jeżeli zaś położymy na tipsy lakier to pamiętajmy o tym że trzyma się on na nich bardzo długo i nie wolno wtedy nakładać lakieru utwardzającego. Jeżeli zaś chcemy zmyć taki lakier to nie powinniśmy używać zmywaczy które zawierają aceton ponieważ aceton rozpuszcza żel UV.

Bardzo ważną sprawą w salonie kosmetycznym jest dbanie o przepisy bhp. Zadaniami  kosmetyczki jest dbanie o stanowisko pracy, dezynfekowanie oraz sterylizacja narzędzi. Każdy klient powinien mieć czystą jednorazową bieliznę. Dbanie o klienta oraz zachowanie estetyki pracy. Przy nie których zabiegach kosmetyczka powinna używać rękawiczek jednorazowych. Jeżeli zaś wykonujemy zabiegi które stanowią zagrożenie dla oczu to powinniśmy zakładać okulary przeciw promieniom. Każdy aparat którego używamy przed użyciem powinien być sprawdzony. Higiena rąk oraz dbanie o ręce powinno odbywać się na jak najwyższym poziomie. Pod czas wykonywania wszelkich zabiegów kosmetycznych musimy posługiwać się sterylnymi wacikami, gazom oraz ligniną. Urządzenia które wymagają napełnienia wodą jak na przykład wapozon powinny być napełnianie wodą przegotowaną. Praktycznie każdy gabinet kosmetyczny posiada na swoim wyposażeniu aparaturę która jest zasilana prądem, ważne jest więc to w jakim stanie są nasze sprzęty, ponieważ nie możemy nikomu zrobić krzywdy. W salon kosmetyczny Łódź podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych. Wszystkie sprzęty do zabiegów które mamy w salonie kosmetycznym powinny być również użytkowane według instrukcji obsługi. Makijaż permanentny Łódź to zabieg który wymaga przestrzegania przepisów BHP. Stanowiska kosmetyczny muszą być odpowiednio oddalone od gniazdek elektrycznych. Podłoga w naszym salon kosmetyczny Łódź musi być bardzo praktyczna oraz wygodna do czyszczenia. Jeżeli wykonujemy zabiegi w których korzystamy z prądu pamiętajmy o uważaniu na wodę.

 

 

Salon fryzjerski łódź

Jonforeza to zabieg lecznicy który polega na doprowadzeniu do tkanek naszej skóry substancji leczniczych które działają leczniczo na naszą skórę. Jonoforeza wywołuje pole elektryczne które działa właśnie w taki sposób na naszą skórę. Do jonoforezy można wykorzystać różne ampułki lecznicze oraz same leki które wprowadzamy do skóry. Ten rodzaj zabiegu idealnie poprawia wygląd naszej skóry. Spełnia on swoje zastosowanie na skórach suchych oraz w przypadku kobiet które wchodzą w etap gdzie nasz skóra się starzeje. Jonoforeza dobrze działa na różne dermatologiczne schorzenia skóry oraz wiele innych defektów skórnych. W większości ten rodzaj zabiegu wykonuje się pod kontrolą lekarza rzadko kiedy kosmetyczki. Lecz profesjonalny salon kosmetyczny Łódź wykonuje tego typu zabiegi. Dziedzina kosmetyki jeśli zajmuje się wykonaniem tego oto zabiegu to skupia się bardziej na skórze twarzy zaś lekarz na innych partiach ciała. Ten zabieg jest więc bardzo opłacalny dla klientki ponieważ dobrze wpływa na jej skórę. Warto więc pomyśleć o zaproponowaniu kosmetyczce żeby wykonała na naszej skórze taki zabieg. Ma on również działanie nawilżające czym spowodowany jest lepszy stan naszej skóry. Ten zabieg jest idealny dla osób mających skórę suchą lub też tłusta. Warto jednak zaznaczyć że dobry efekt daj on w połączeniu z żelami do ultradźwięków lub na przykład wprowadzeniu ampułki leczniczej. Wiele kobiet decyduje się na ten rodzaj zabiegu. Również popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych jest makijaż permanentny Łódź.

salon fryzjerski łódź